









Размери 160×235 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стилният килим Esther не трябва да се поставя само на закрито. Всъщност този вечен елемент е подходящ както за вътре, така и за вън. Качествените синтетични влакна и внимателната изработка гарантират дълъг живот и изключителна устойчивост на атмосферни влияния. Килимът отблъсква мръсотията и е особено лесен за почистване. Просто го изперете в препарат за почистване на килими. Добре е да знаете: Килимът е подходящ и за помещения с подово отопление.
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Плътност | 910 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.6 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | 1767 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 70% полипропилен/30% полиестер |
| Производител | Villeroy&Boch |

80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

154×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Модерни, рустик, килими за дома

200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
200×300 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, ориенталски, рустик
В наличност
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност