




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сив килим 240x330 cm Soft – FD
| Ширина: | 240 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 330 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Плътност | 1337 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 16.1 kg |
| Дължина | 330 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Soft |
| Дизайн | Модерен/ретро |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс/полиестер/юта/памук |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив |
| Производител | FD |
Отзиви на потребителите
Ние сме въодушевени, много е приятен на допир. Ъглите не се извиват.

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, рустик, килими за дома

154×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
160×229 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност