
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
-22 %53 € / 103,66 лв.
68 € / 133 лв.

Бежов килим 160x230 cm Balaki Difuminada – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
-21 %97 € / 189,72 лв.
123 € / 240,57 лв.

Бежов килим 200x290 cm Balaki Difuminada – Universal
200×290 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
-21 %164 € / 320,76 лв.
207 € / 404,86 лв.
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
Размери 120×170 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 53 € / 103,66 лв.
История на цените
- 15.05.2026 г. - 53 € / 103,66 лв.
- 1.05.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 23.04.2026 г. - 65 € / 127,13 лв.
- 19.03.2026 г. - 56 € / 109,53 лв.
- 14.02.2026 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 10.02.2026 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 60 € / 117,35 лв.
- 16.01.2026 г. - 64 € / 125,17 лв.
- 10.01.2026 г. - 69 € / 134,95 лв.
- 27.12.2025 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 9.12.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 68,23 € / 133,45 лв.
- 2.12.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 52,18 € / 102,06 лв.
- 5.11.2025 г. - 56,19 € / 109,9 лв.
- 16.09.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 69,02 € / 134,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 80,27 € / 156,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 72,09 € / 141 лв.
- 6.12.2024 г. - 61,36 € / 120,01 лв.
- 5.12.2024 г. - 72,09 € / 141 лв.
- 4.12.2024 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 72,09 € / 141 лв.
- 2.12.2024 г. - 57,78 € / 113,01 лв.
- 28.11.2024 г. - 61,36 € / 120,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим, който е приятен за окото, топли босите ви крака дори през суровата зима и в същото време няма да губите твърде много ценно време за поддръжката му. Точно такъв е този очарователен килим от Universal, изработен изцяло от полипропиленови влакна. И именно те внасят в интериора ви заветната мекота, но и висока издръжливост.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 9 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.67 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Balaki |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност | 224000 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/бежов |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлосив килим 120x160 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
80×150 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим , 200 x 290 cm Balaki - Universal
200×290 cм, ориенталски, от полипропилен

Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Pandora, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен

Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Tania Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 140x200 cm Agata - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Синя пътека подходяща за пране 80x200 cm Abstract Colors – Vitaus
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим Anouk Абстракт, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Сив килим Mesina Mustard, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Червен и син килим , 200 x 290 cm Anthea - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност


