
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
49,3 € / 96,42 лв.

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 160x230 cm Sandstorm – Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
84,15 € / 164,58 лв.
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
Размери 120×180 cм
История на цените
- 16.05.2026 г. - 49,3 € / 96,42 лв.
- 15.05.2026 г. - 49,3 € / 96,42 лв.
- 18.03.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 17.03.2026 г. - 41 € / 80,19 лв.
- 16.01.2026 г. - 45 € / 88,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 12.12.2025 г. - 47,91 € / 93,7 лв.
- 11.11.2025 г. - 45,63 € / 89,24 лв.
- 7.11.2025 г. - 47,72 € / 93,33 лв.
- 5.11.2025 г. - 48,79 € / 95,42 лв.
- 16.09.2025 г. - 45,63 € / 89,24 лв.
- 12.09.2025 г. - 46,02 € / 90,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Плътност | 850 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.05 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Sandstorm |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Back To School/Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Не търкайте/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/не изтисквайте |
| Материал на задната страна | Полиамид |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Светлосин/светлокафяв |
| Производител | Vitaus |
Подобни продукти

Килим 290x200 cm Aurora - Asiatic Carpets
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Tania Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Mist - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кремав вълнен килим 133x180 cm Philip - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Светлосив килим 120x160 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 230x160 cm Flores - Asiatic Carpets
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим Mesina Mustard, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим atmosphera Shine, 115 cm, Юта
Естествен
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлочервен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 160x230 cm Windsor – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 200x290 cm Celine Jute Global – Flair Rugs
Модерни, рустик, килими за дома

Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик

Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност



