
LED Соларна лампа TIRANA LED/1,6W/1,2V 600 mAh IP44 черен
Е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с регулируема цветна температура на светлината. Разполага със специален LED източник с превключвател, който позволява настройка на цветната температура (3000K, 4000K или 6500K). Благодарение на клас на защита IP65 е устойчив на прах и влага, което го прави идеално решение за вътрешна и външна употреба. Осветителят е оборудван със стоманен монтажен адаптер и бърза връзка, което улеснява и ускорява монтажа.
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Входяща мощност | 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 320 W |
| Общ светлинен поток | 4600 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Series | BENO ECO Kanlux |
| Производител | Kanlux |

Е слънчева
В наличност

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
230V, метал
В наличност



Наземни светлини, 230V
В наличност

Наземни светлини, 230V, метал
В наличност

Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност



Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност