
62,95 €
123,12 лв.
Класически външен фенер черен 125 см IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED метална външна лампа, подходяща за декорация на градини, алеи и др.2 начина на закрепване.Съдържа Samsung LED чип.Цвят на светлината: топло бяло.Висока степен на защита IP65
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Стил | Други |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 420 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Series | GARDEN V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Пластмаса
В наличност
230V
В наличност




Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


230V
В наличност



Мед
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност













Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
С осветление
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка