
Top Light - Външно LED стенно осветително тяло с сензор BARI LED/20W/230V IP65
История на цените
- 31.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна външна лампа с датчик за движение и сумрачен датчик. Висока степен на защита IP65 осигурява защита срещу вода и прах. Сумрачен датчик: 3 - 2000 lx. Обхват на датчика за движение: 9 м. Ъгъл на детекция: 140°. Настройка на времето на осветление: 10 с - 5 мин. Препоръчителна монтажна височина: 1,8 - 2,5 м.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1900 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Стил | Други |
| Място | Пергола/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Форма | Квадратен |
| Series | BARI Top light |
| Производител | TOP LIGHT |
Подобни продукти


Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Marcel
Пластмаса
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло - Khana
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна лампа BLAKE UNO 1xGU10/35W/230V IP65, черна
230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна с прозрачно стъкло, включително LED IP54 - Classica
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличност
Екстериорен аплик ODINA 1xE27/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 със сензор за движение - Champs
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен висящ аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Модерен градински прожектор черен вкл. LED регулируем с кабел и щепсел 250cm IP65 - Basic
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
LED соларна лампа SPIKE LED/2W/5,5V IP65 4000K 1200 mAh
В наличност
Индустриална смарт външна таванна лампа черна вкл. ST64 Wifi - Rotterdam
В наличност
Класическа стенна лампа черна с мед IP44 - Havana
Стенни лампи, мед, 230V
В наличност
Външен аплик черен AR70 регулируем IP44 - Solo
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Rabalux 8686 - Външна стенна лампа VIGO 1xE27/60W IP44
Стенни лампи
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Rabalux 8202 - Екстериорна Стенна лампа VELENCE 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Класически външен стенен фенер тъмнозелен IP44 - Berta
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
Класическа външна стенна лампа антично злато IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Rabalux 8236 - Екстериорна лампа VELENCE 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Външно осветително тяло (височина 33 cm) Duero – Trio
Стенни лампи, 230V, метал

Модерен външен аплик ръждиво кафяв IP44 - Канзас
В наличност
Външна стенна лампа черна с пластмасова сфера IP44 неръждаема стомана - Sfera
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Винтидж външна лампа антично злато 45 см - Антигуа
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа антично злато IP44 с WiFi A60 - Daphne
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност