Лампата е много лека, свети добре, опаковката съдържа практични кукички за прикрепване към земята.
История на цените
- 30.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 17.07.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практично соларно осветително тяло. Осветителят има степен на защита IP44, която осигурява защита срещу пръскаща вода. Захранване чрез соларен панел. Автоматично се включва при здрач. Цвят на светлината: дневнобял (4000K). Батерия: 1 x AA NI-MH 600 mAh (включена в комплекта).
Спецификации
| Видове външно осветление | Стоящи светлини |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Пластмаса |
| Соларно | Да |
| Цвят | Черен |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,6 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Капацитет | 600 mAh |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Стил | Класически |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,6 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Series | EVERA Polux, STAND Polux, SOLAR Polux, TIRANA Polux |
| Производител | Polux |
Отзиви
Отзиви на потребителите
добра светимост
Подобни продукти

LED Екстериорна лампа GARDEN LED/7W/230V 3000K IP65
230V, метал
В наличност
Класически външен фенер черен 125 см IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличност
Интелигентна външна фенечка черна 125 см IP44 с Wifi A60 - Daphne
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Класически външен фенер тъмнозелен 235 см 3 светлини IP44 - Berta
В наличностБезплатна доставка
Рустикална външна лампа тъмно зелена 3-светлина IP44 - New Orleans
В наличностБезплатна доставка
Класически външен фенер антично злато с прозрачно стъкло 198 см IP44 - London
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 7069 - LED RGB соларна лампа HAITI LED/0,6W/3,7V IP65
Е слънчева
В наличност
Външна фенери черна 220 см 3-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски външен аплик черен 100 см IP44 - Morty
В наличност
Винтидж външна лампа антично злато 240 см 2-светлина - Antigua
В наличностБезплатна доставка
Свободностояща лампа за външен монтаж черна 80 cm AR70 Регулируема IP44 - Solo
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Класически външен фенер черен с мед 220 см 3 светлини IP44 - Havana
Мед
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен фенер за външен монтаж антично злато 125 см IP44 с Wi-Fi A60 - Daphne
В наличност
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
Класически външен фенер черен 200 см 3 светлини IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Класическа външна подова лампа черна с опалово стъкло 210cm IP44 - Champs
Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност
Rabalux 8568 - Екстериорна лампа MARSEILLE 1xE27/60W/230V IP44 1 м
230V
В наличност
Класически външен фенер тъмнозелен 235 см 2 светлини IP44 - Berta
В наличностБезплатна доставка
Умен външен стоящ фенер черен 120 см вкл. WiFi ST64 - New Orleans
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна външна лампа черна с мед 235 см 3 светлини IP44 - Мюнхен
В наличностБезплатна доставка
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Класическа стояща външна лампа тъмно зелена 125 см IP44 - New Orleans
Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност
Класическа външна фенери черна 235 см 2-светлина IP44 - Berta
В наличностБезплатна доставка
Класически външен фенер черен 135 см IP44 - Berta
В наличност
Класическа външна лампа черна 235 см 3-светлина IP44 - Berta
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа за външен монтаж черна 45 см IP44 регулируема 2-светлинна - Duo
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
LED соларна външна лампа 3в1 LED/1,2V 200 mAh IP44 черна
Е слънчева
В наличност
Класическа стояща външна лампа тъмно зелена 170 см IP44 - New Orleans
Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност
Модерен фенер черен с пластмаса 104 см IP44 - Sfera
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна IP44 - Femke
В наличност
Класически външен фенер антично злато 125 см IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
LED соларна декоративна лампа 6xLED/1,2V 3000K 73 см 600 mAh IP44
В наличност
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Настолен електрически грил 2300W/230V
В наличност
