Предимство
Доволство
Осветление
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло 3в1. Подходящо за осветление на градини, балкони, тераси, около къщи и др. Фенерът предлага 3 варианта за монтаж: закачане на кука, на прът или като самостоятелно стоящ. Благодарение на соларния панел спестявате енергия и не сте ограничени от свързване към електрическата мрежа. Автоматично се включва при здрач. Време на светене: 6 - 8 часа. Цвят на светлината: студено бяло. Батерия: 1x 1,2V 200mAh AA Ni-MH (включена в комплекта).Съдържание на опаковката: лампа, 5x прът, 4x свързващ прът, закрепващ щифт, капак за пръта, кука, капак.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 6000 K |
| Капацитет | 200 mAh |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорна лампа/Екстериорен аплик/Соларен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Series | SOLAR Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |
Отзиви на потребителите
Предимство
Доволство
Осветление




Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса
В наличност
Наземни светлини, е слънчева
В наличност





Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност




Със сензор за движение, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност




Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност