
Brilagi - LED соларна лампа SUN SPIKE LED/4W/3,7V 2200 mAh IP44
История на цените
- 1.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 15.08.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осветете външното пространство екологично и без разходи за енергия. Осветителят е оборудван с датчик, който осигурява автоматично включване след здрач. 2 режима на осветление. Време за зареждане: 6-9 ч. Време на светене: 8-12 ч. Захранване: вградена батерия 3.7V, 2200mAh, Li-ion 18650.
Спецификации
| Соларно | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 200 lm |
| Тип | Соларна лампа |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Напрежение | 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Жавот на батерията | 12 h |
| Series | SOLAR Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Eglo 900995 - LED Екстериорен аплик IZZALINI 1xGU10/2,8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външно ползване тъмно сива 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Модерен външен стълб антрацит 60 см с LED IP54 - Zane
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Умна външна подова лампа антрацит 65 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
В наличност
Умна външна подова лампа антрацит 30 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
В наличност
Индустриална външна подова лампа тъмно сива 80 см IP44 - Baleno
В наличност
Модерна външна лампа черна 80 см IP44 - Gleam
В наличност
Модерен външен стълб черен 90 см IP44 - Nicole
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
LED колонно външно осветително тяло (височина 100 cm) Beja – Reality
В наличност
Модерна външна подова лампа черна IP44 - Jarra Balanco
В наличност
Външна стенна лампа черна със сензор за движение, включително LED - Shift
Със сензор за движение
В наличност
Aigostar - Екстериорен аплик 2xGU10/230V черен IP65 ъглов
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна фенеричка черна с прозрачно стъкло 100 см IP44 - Sfera
В наличност
Външна стълбова лампа тъмно сива със сензор за движение 60 см IP54 соларна - Judge
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Модерен фенер черен с пластмаса 200 см IP44 - Sfera
В наличностБезплатна доставка
Eglo 99522 - LED Екстериорен аплик със сензор CASAZZA LED/18,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Eglo 99521 - LED Екстериорна лампа със сензор CASAZZA LED/16W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа ARCELO LED/9W/230V 80 см IP44
230V
В наличност
Фенер черен с пластмаса 200 см 3-светлини IP44 - Sfera
В наличностБезплатна доставка
Смарт улична лампа тъмно сива 45 см с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Стенен аплик черен 2 лампи IP44 с датчик за движение - Baleno
В наличност
Ledvance -LED Екстериорен аплик ENDURA STYLE IDAR 2xLED/3,75W/230V IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED соларна външна лампа 3в1 LED/1,2V 200 mAh IP44 черна
Е слънчева
В наличност
Стойка за външна лампа черен 50 см регулируема - Duo
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмно сива с опал - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерна външна лампа 45cm тъмно сива с опал IP44 - Malios
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 35 см IP44 - Baleno
В наличност
Класически външен фенер черен 135 см IP44 - Berta
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 Сензор за здрач - Emmerald
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка