
Класически външен фенер черен 125 см IP44 - Daphne
Пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло с функция RGB. Уникална градинска декорация. Осветителят има степен на защита IP65, която осигурява защита срещу проникване на предмети с диаметър до 1 мм и срещу пръскаща вода. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Захранване чрез соларен панел. Автоматично се включва при здрач. Време за зареждане: макс. 8 часа. Цвят на светлината: топло бяло. Батерия: D 3,7V 1200mAh (включена в комплекта).
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Декорации/Екстериорна лампа/Соларна лампа |
| Стил | Други |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 10 lm |
| Среден живот на ресурса | 12500 h |
| Капацитет | 200 mAh |
| Напрежение | 3,7 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,6 W |
| Функция | RGB/LED технолигия/Соларна технология |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,6 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Series | HAITI Rabalux, SOLAR Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Пластмаса
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Мед
В наличностБезплатна доставка

Стоящи светлини, пластмаса, е слънчева
В наличност

230V, метал
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
12V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност

Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност




Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка