
22,95 €
44,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Series | ENOL Rabalux |
| Производител | Rabalux |





230V
В наличност

Наземни светлини, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност



Висящи светлини, е слънчева
В наличност

Дърво
В наличност
Пластмаса
В наличност



Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност