Невъзможност за закупуване на соларна батерия
История на цените
- 19.05.2026 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 31,65 € / 61,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Комплект от два соларни лампи - напълно екологично и безопасно решение, идеално за всяко външно приложение. Перфектни за градина, тераса или веранда. Лампата не изисква свързване към електрическата мрежа. Това е напълно екологично и безопасно решение за хора, които ценят енергоспестяването и опазването на околната среда. Оборудвана е с интегрирана Li-Ion батерия 3,7V 18650 2000 mAh. Време за зареждане 6-8 часа, а работното време при пълно зареждане е до 8 часа. Соларен панел - 5,5V/180mA поликристален. Лампата разполага със сензор за здрач и дистанционно управление с функции: ВКЛ - включване на лампата; ИЗКЛ - изключване на лампата; 3 ч / 5 ч / 8 ч - възможност за задаване на изключване; 25 % / 50 % / 100 % - регулиране на яркостта на светлината. Дължина на свързващия кабел: 3,1 м.
Спецификации
| Видове външно осветление | Висящи светлини |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Тип | Екстериорна висяща лампа/Соларна лампа |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 150 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Количество в опаковката | 2 |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Series | SOLAR Milagro |
| Производител | Milagro |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Три режима на осветление
Подобни продукти

Brilagi - LED външно стенно осветително тяло със сензор TRIANGLE LED/20W/230V черно
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 80 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 40 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна със стъкло, включваща WiFi ST64 - Rotterdam Long
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна със стъкло 30 см вкл. Wifi ST64 - Rotterdam
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна вкл. WiFi GU10 IP44 - Solo
В наличност
Умна външна подова лампа черна 40 cm IP44 вкл. WiFi ST64 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа черна с прозрачен абажур с детектор за движение - Sfera
Пластмаса
В наличност
Ledvance - LED RGBW екстериорна лампа SMART+ SPOT LED/4,5W/230V IP65 Wi-Fi
230V
В наличност
Външна лампа стомана с гнездо IP44 - Malios с пирон за заземяване и кабелен втулка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна 60 см с LED 4-степенна димируема със слънчев панел - Serena
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Berta
В наличност
Дизайнерска външна стенна лампа черна IP44 - Morty
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни регулируеми IP65 - Oneon
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Класически външен висящ аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
В наличност
Philips - Екстериорен аплик KINNO 1xE27/25W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна лампа черна с колче за забиване в земята и кабелен вход 50 см IP44 - Solo Deluxe
Стоящи светлини, наземни светлини, 230V
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
В наличност
Ledvance - Външна стенна лампа ENDURA 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличност
Индустриален висящ аплик за външен монтаж черен IP44 - Charlois
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с пластмаса IP44 - Genoa
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа ръждиво кафява IP44 с Wi-Fi P45 - Denmark
В наличност
Външна лампа черна с колче за забиване в земята и кабелен вход 45 см 2 светлини IP44 - Duo
В наличност
Външна лампа стълб антрацит 45 см IP44 - Rox с наземна шпилка и кабелна втулка
В наличностБезплатна доставка
Външен аплик черен AR70 регулируем IP44 - Solo
В наличност
Immax 08513L - LED външна стенна лампа с датчик MODERN LED/18W/230V IP65
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Книжна етажерка DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/сив
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка
