
14,05 €
27,48 лв.
LED Лампа за под кухненски шкаф LED/30W/230V 4000K 90 см бял
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 9.50 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2000 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | LINK Polux |
| Производител | Polux |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност

LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

