
15,7 €
30,71 лв.
LED Лампа за под кухненски шкаф LED/36W/230V 4000K 120 см бял
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 9.50 и с гаранция от 3 години.
| Цокъл | G10Q |
|---|---|
| Входяща мощност | 40 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 2800 lm |
| Тип | Флуоресцентна тръба |
| Еквивалент на класическата крушка | 167 W |
| Напрежение | 230 V |
| Тип крушка | T9 |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Series | TUBE Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност

LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

