
5,74 €
11,23 лв.
LED Флуоресцентна тръба T8 G13/9W/230V 4000K 60 см
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 14.88 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Индустриална лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 2160 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | TECHNIC Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
