
15,7 €
30,71 лв.
LED Лампа за под кухненски шкаф LED/36W/230V 4000K 120 см бял
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампа-тръба за кухненско осветление. Спестява до 80% енергия в сравнение с обикновените крушки. 9W е равна на класическа 80W крушка. Има превключвател. Топла бяла светлина. Може да се свърже с допълнителни осветителни тръби.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топла |
| Метод на свързване | За контакт |
| Входяща мощност | 9 W |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Стил | Други |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Кухня |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф |
| Брой крушки | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | LINEAR Philips |
| Производител | Philips |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност

LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

