
47,11 €
92,14 лв.
Rabalux 78065 - LED Лампа за под кухненски шкаф BATH LED/15W/230V 4000K
LED, неутрални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Луминесцентно осветително тяло, подходящо за монтаж под кухненски шкаф.Осветителното тяло е оборудвано със собствен ключ.В комплекта е включена луминесцентна тръба.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип крушка | T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа), ДА (флуоресцентна лампа) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm, 1380 lm |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Series | DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux, DUDDU Rabalux, SOFT Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Класически флуоресцентни тръби
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност