
22,31 €
43,63 лв.
LED Лампа за под кухненски шкаф LED/50W/230V 4000K 150 см бял
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 35.91 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2365 lm |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 21,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 21,5 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 150 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Кухня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Series | TUBEKIT Ledvance |
| Производител | Osram |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност


LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност