
Brilagi - повърхностно монтиран LED плафон FULLDAY LED/20/30/40W/230V 2700/4000/6000K черен
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Повърхностно монтирано LED осветително тяло. Идеално осветление за офиси, рецепции и други подобни помещения. Млечният дифузер осигурява равномерно и приятно разсейване на светлината. Цветната температура може да се зададе - 2700K / 4000K / 6000K. Мощността на осветителното тяло може също да се избере - 30W / 40W / 50W. Цветът на светлината и мощността се задават от задната страна на осветителното тяло. Нисък индекс на заслепяване: UGR
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K, 4000 K/6000 K/2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm, 6250 lm |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа, Лампа за повърхностен монтаж/Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W, 435 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W, 40 W/50 W/30 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 °, 115 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Series | FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi, FULLDAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
LED
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност