Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
40,91 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 21.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 22.11.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Описание на продукта
Елегантна подова лампа с регулируема интензивност на светлината. 3 режима на цветна температура: 3000K - 4500K - 6500K. Лампата разполага с гъвкаво рамо, което ви позволява удобно да насочите светлината към конкретно място. Управление чрез ключ на кабела. Диаметър на основата: 21 см. Дължина на светлинния панел: 36 см. Дължина на захранващия кабел: 1,5 м.
Спецификации
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K, 3000 K/4500 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet, FLOOR LAMPS Platinet |
| Производител | Platinet |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
189,67 €
370,96 лв.
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
5,79 €
11,32 лв.
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност



























































