
23,97 €
46,88 лв.
LED Осветление за кухненски плот LED/13W/230V
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED луминесцентно осветително тяло, оборудвано с модул с SMD LED диоди с дължина 120 см. Може да се използва и като подшкафно луминисцентно осветително тяло. Подходящо за работен кабинет, офиси и кухня.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 32 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф/Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W |
| Степен на механична устойчивост | IK04 |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Класически |
| Място | Кухня |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W |
| Series | LUMA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност