
37,95 €39,95 €
74,22 лв.78,14 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна лампа със сензор за движение и здрач. Ъгъл на детекция: 110°.Време на осветяване: 15 сек. - 7 мин.Обхват на сензора: 5 м.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен аплик/Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | Със сензор |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | HELSINKI Eglo |
| Производител | Eglo |



Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Соларен източник, ECOlogic, е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличност





230V
В наличност



Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност




Пластмаса
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност

230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка