
LED Крушка GU10-MR11/4W/230V 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушка със сензор за здрач се активира само след залез. Разполага с вграден сензор за здрач, който включва светлината при тъмнина в помещението и предотвратява ненужно осветление през деня. Автоматично включване при 15-20 лукса и изключване при 35-40 лукса.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Еквивалент на класическата крушка | 81 W |
| Ъгъл на лъча | 220 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 |
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия |
| Общ светлинен поток | 1160 lm |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Тип | LED крушка |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Глобус |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
R7s
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
