
LED Крушка G9/3W/230V 3000K 109°
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 4.50 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W |
| Температура на светлината | 4200 K |
| Общ светлинен поток | 1656 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | Žárovky Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност