
Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична соларна лампа. Уникална градинска декорация. Поради ниския интензитет на светлината, тя се използва като декоративна лампа. Захранва се от соларен панел. Автоматично се включва при залез. Време за светене: 6-8 часа. Цвят на светлината: топло бял. Батерия: 1 x AAA NI-MH 300 mAh (включена). Работна температура: от -20°C до +70°C.
| Тип | Декорации/Екстериорна лампа/Соларна лампа |
|---|---|
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Соларна технология/LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,06 W |
| Входяща мощност | 0,06 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 3 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,06 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Стил | Декоративен/Други |
| Series | SOLAR Globo |
| Производител | Globo |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност



Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка