
Brilagi - LED Прожектор ELARA ECO LED/10W/230V IP65
История на цените
- 30.05.2026 г. - 6,23 € / 12,18 лв.
- 10.11.2025 г. - 6,23 € / 12,18 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 6.20 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Цвят на светлината | Студено бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Температура на светлината | 5000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Series | ELARA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Модерна външна лампа 45 см стомана с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 със сензор за здрач - Solo
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Solo
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна 2-светлина с датчик за движение IP44 - Duo
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 сензор за движение - Esmee
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сив конус IP44 - Natas
В наличност
Интелигентен външен подземен прожектор от неръждаема стомана с WiFi GU10 IP65 - Delux
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi ST64 - Jarra
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с LED с датчик за движение - Dualy
Пластмаса
В наличност
Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Модерен външен прожектор за земя стомана AR70 регулируем IP65 - Delux
В наличност
Rabalux 8716 - Екстериорна Лампа за таван OSLO 1xE27/60W IP44
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 с датчик за движение - Solo
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с датчик за движение IP44 - Emmerald 1
Пластмаса
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
Индустриален външен стенен аплик тъмно сив кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива с LED 4-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина IP44 със сензор за здрач - Dubbla
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенна лампа черна с LED IP44 с датчик за движение - Khuvan
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Комплект от 3 соларни LED прожектора с шип, черни, IP44 - Solar
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Globo 33874 - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,06W/3V IP44 бухал
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 Сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива 2-светлина със сензор за здрач - Duo
В наличност
Външна лампа тъмно сива с опалово стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Immax NEO 07534L - Термостат за подово отопление SMART 230V/3A Wi-Fi Tuya
В наличност
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка