
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
История на цените
- 28.05.2026 г. - 111,92 € / 218,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 111,92 € / 218,9 лв.
- 24.01.2025 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 11.01.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 1.10.2024 г. - 73,06 € / 142,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 77,15 € / 150,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен външен стенен осветител с LED технология. Идеален за осветяване на тераси или перголи. Включва PIR сензор за движение, разположен в центъра на основата. Обхват на сензора: 10 м. Ъгъл на детекция: 120°. Настройка на времето: 10 с - 4 мин. Настройка на сумрака: 30-200 lx. Уникална функция „от сумрак до зори“, която автоматично включва светлината при здрач, идеална за дълги летни вечери или за вашата безопасност. Корпус от здрав алуминий, излят под налягане, с антрацитово покритие.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 820 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Стил | Други |
| Series | TYLA Philips |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Комплект от 3 соларни LED прожектора с шип, черни, IP44 - Solar
Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с датчик за движение IP44 - Emmerald 1
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна с датчик за движение IP44 - Gleam
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерен външен фенер черен 30 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Външна стенна лампа черна с пластмасова сфера IP44 неръждаема стомана - Sfera
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Rabalux 8716 - Екстериорна Лампа за таван OSLO 1xE27/60W IP44
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Романтичен външен стенен аплик тъмно сив - Oxford
В наличност
Външна стенна лампа черна с прозрачен абажур с детектор за движение - Sfera
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 със сензор за здрач - Solo
230V
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 40 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Външна лампа черна 45 см AR70 регулируема IP44 - Solo
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа 0,006W/1,2V, 33см, черна, 6500K, IP44
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Briloner 3035-015 - LED Екстериорен аплик HANAU LED/6,5W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлини IP44 със сензор за движение - Dubbla
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - Екстериорен аплик TRIANGLE 1xE27/60W/230V черен IP65
Стенни лампи
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна подова лампа черна с прозрачен глобус 50 см IP44 - Sfera
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа стомана IP44 сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Стенна лампа черна с LED IP44 с датчик за движение - Khuvan
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2 светлини IP44 - Dubbla
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Rabalux 8686 - Външна стенна лампа VIGO 1xE27/60W IP44
Стенни лампи
В наличност
Свободностояща външна лампа черна 50 см 2-светлина регулируема - Duo
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 Сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Стойка за външна лампа черен 50 см регулируема - Duo
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Aigostar - Екстериорен аплик 1xGU10/230V черен IP65 ъглов
230V
В наличност
Philips 17302/30/16 - LED Екстериорен аплик MACAW LED/3W/230V IP44 2700K
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
Kliklap - Ретро серийен превключвател с рамка № 5 бежов
В наличност
