
57,95 €61,95 €
113,34 лв.121,16 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна осветително тяло в черен цвят. Подходящо за среда с повишена влажност. Източник (LED) е включен в опаковката. Осветителното тяло отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Общ светлинен поток | 270 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Входяща мощност | 3 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Стил | Класически |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Брой крушки | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | MYGARDEN MACAW Philips |
| Производител | Philips |




Стенни лампи, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, ECOlogic
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност

Пластмаса
В наличност

230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
12V
В наличност

Пластмаса
В наличност




Пластмаса
В наличност


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Среден
В наличност

230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка