
39,83 €49,54 €
77,9 лв.96,89 лв.
Brilagi - LED Екстериорен аплик TRIANGLE LED/20W/230V антрацит IP65
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна лампа с LED технология. Промяна на цвета на светлината чрез превключвател на лампата. Цветна температура: 3000/4000/6500K.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи

Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи

Стенни лампи
В наличност




230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса, е слънчева




230V
В наличност


Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност



230V
В наличност
Пластмаса

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност