
Philips 16461/93/P3 - LED Екстериорна лампа със сензор ARBOUR LED/6W IP44
История на цените
- 3.05.2026 г. - 73,57 € / 143,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 73,57 € / 143,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна стенна лампа със сензор за движение за използване на открито.За осветление на достъпния път, терасата или градината.Обхват на сензора: 110 градуса.Достъп: до 10 м.Регулируемо време на осветление. 5s - 12min.Светлинна чувствителност: 30 - 200 лукса.LED източник на светлина е включен в комплекта.Светлинният източник 6W е равен на класическа крушка с мощност 54W.Свети с хладна бяла светлина.Лампата отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Входяща мощност | 6 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Функция | Със сензор/LED технолигия |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Напрежение | 230 V |
| Series | MYGARDEN ARBOUR Philips |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Модерна външна стенна лампа стомана сензор за движение IP44 - Emmerald 1
В наличност
Проектор почва Viokef Dias
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. 2 WiFi GU10 - Duo
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлини IP44 със сензор за движение - Dubbla
Със сензор за движение
В наличност
Стойка за външна лампа черна с опал бял абажур 30 см IP44 - Odense
Пластмаса
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа CROTONE LED/7W/230V антрацит IP54 80 см
230V
В наличност
Аплика Градина Liquid
В наличност
Аплика - Точкова светлина Albon Plus
В наличност
Аплика - таванна светлина Градина Nautilus Round Mesh-сив
Таванни светлини
В наличност
Външна стенна лампа стомана IP44 сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Аплика Градина LED Merida Round
В наличност
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна с опалово бяла 30 см - Denmark
В наличност
Градина Колона Viokef Naxos H350
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Joren
Пластмаса
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа CROTONE LED/7W/230V антрацит IP54 50 см
230V
В наличност
Philips 17394/93/P3 - LED Екстериорен аплик PETRONIA LED/12W IP44
Стенни лампи
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 18,5 cm) Elbe – Trio
Стенни лампи
В наличност
Аплика Maytoni Bronx
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Градина Колона Viokef Jason-Height 50 cm.
В наличност
Аплика Градина Thelta само-сив
В наличност
Аплика Fozi
В наличност
Telefunken - LED външно стенно осветително тяло 2xLED/4W/230V IP44 черно
Стенни лампи, 230V
В наличност
Аплика Loris Square-сив
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна със стъкло 30 см - Rotterdam
В наличност
Смарт улична лампа тъмно сива 45 см с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа антрацит IP44 Сензор за здрач - Emmerald
В наличност
Аплика Градина LED Luda двойно
В наличност
Аплика - Точкова светлина Linea Round само
В наличност
Външна стенна лампа стомана 2-светлина IP44 - Duo
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см бежов/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
