
74,13 €
144,99 лв.
Philips 16461/93/P3 - LED Екстериорна лампа със сензор ARBOUR LED/6W IP44
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светилникът отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | Outdoor lighting Philips, MYGARDEN PETRONIA Philips |
| Производител | Philips |

Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност




Пластмаса
В наличност

230V
В наличност




230V
В наличност
Стенни лампи, хром, 230V
В наличност




Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Пластмаса, е слънчева
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, ECOlogic
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност



Пластмаса
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка