
Модерна таванна лампа сива с бяло 48 см вкл. LED димируем RGB - Kanton
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 130 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1830 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | DOME LIGHT V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност


E27, LED
В наличност
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка