
LED Плафониера LED/70W/230V 4000K Ø 80 см
Комплекти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3200 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 225 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BLACKY Nedes |
| Производител | NEDES |

Комплекти
В наличност
Метал, кръгъл, единичен
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, 230V

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Пластмаса, 230V, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка