
LED Плафониера LED/40W/230V 4000K Ø 60 см
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 78.10 и с гаранция от 3 години.
| Брой светлини | Комплекти |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 70 W |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 70 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 5600 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 390 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 70 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BLACKY Nedes |
| Производител | NEDES |

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, кръгъл, единичен
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностМодерни, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност