
Индустриален плафон Ръждиво кафяв IP44 2-светлина - Charlois
Стъкло, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерно осветително тяло за вашия дом. Изработено от масивно дъбово дърво с декор череша. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителното тяло отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не натоварва очите ви.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Монтажен отвор | 125 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1240 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12,5 W |
| Стил | Други |
| Дървен декор | Череша |
| Series | WOODY SPOT Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни

Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличностБезплатна доставкаМодерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Метал, модерни, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност


Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност