
Briloner 3175-014 - LED Лампа FREE LED/12W/230V Ø 19 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 31.40 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Сив |
| Тип | Лампа |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W |
| Входяща мощност | 3,3 W |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Квадратен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 4 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1360 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Място | Спалня |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 13,2 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | MASIANO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Метал

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност

Метал, модерни, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

В джапанди стил
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Хартия, скандинавски, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност