
Подова лампа в стил Арт Деко месинг с розово стъкло - Pallon
Стъкло, с димер
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампионът OP – 1 OPÁL впечатлява с атрактивен дизайн, допълнен от комбинация от патина и златист цвят. Осветлението се използва най-често във всекидневна стая, спалня, кабинер или салон. Пасва на старинно осветление. Височината на лампата е 1550 мм, а ширината - 480 мм. Не е включена крушка.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Дизайн | Рустик |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Покритие | Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина, Патина |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter, OPAL Jupiter |
| Производител | Jupiter |

Стъкло, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Дърво
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
