
Philips - LED Лампа DAWN LED/14W/230V сива
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическо таванно осветително тяло от матово стъкло. Крушката не е включена в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Брой светлини | Комплекти |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Тип | Аплик/Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Класически |
| Series | UFO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличност
Метал

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност

Метал

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл


Модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, халогенни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност