
LED Димируем плафон LED/48W/230V 2700-6500K Wi-Fi Tuya + д.у.
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 280.58 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm, 959 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra, 93 Ra |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Температура на светлината | 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Series | SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo, SOLERA Redo |
| Производител | REDO |

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


