
LED Крушка GX53/11W/230V 3000K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя MAXLED, който имаме на склад на цена 2.44 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 638 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 160 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULB Maxled |
| Производител | MAXLED |

LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност