
7,44 €
14,55 лв.
LED Крушка GX53/6W/230V 3000K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 5.74 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Цокъл | GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53 |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm, 1055 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Series | BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro, BULBS Milagro |
| Производител | Brilagi |

LED
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E40
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
