
Топла LED крушка с димируема жичка E27, 4 W Soft Glow - Star Trading
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя NBB, който имаме на склад на цена 2.89 и с гаранция от 3 години.
| Форма | Капсула |
|---|---|
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Функция | Димируем |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 28 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 37 W |
| Температура на светлината | 2800 K |
| Общ светлинен поток | 370 lm |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Производител | NBB |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic

LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност