
Комплект от 5 димируеми LED крушки E27 3-степенно регулиране G95 Goldline 5W 530lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка с дистанционно управление. Подходяща за тези, които търсят гъвкаво декоративно осветление. Предлага широки възможности за настройка на цветовете (RGB + бяло) и яркостта.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Форма | Глобус |
| Количество в опаковката | 1 |
| Тип | LED крушка |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB Globo |
| Производител | Globo |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, ретро, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност