
Индустриална крушка E27/28W 2800K
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка, която подпомага растежа на растенията, особено на места с недостатъчно слънчева светлина. Крушката използва светлина с 2 дължини на вълната: 430 - 460 - подпомага развитието на растенията главно в началния етап на растеж. 580 - 730 - стимулира цъфтежа на растенията. Комбинацията от тези дължини на вълната в крушката създава светлина, подобна на естествената слънчева светлина. Ъгъл на разпръскване на светлината: 180°.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 12 Ra |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 12500 h |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Температура на светлината | 1200 K |
| Общ светлинен поток | 285 lm |
| Series | PLANTY Kobi, PLANT LAMP Kobi |
| Производител | Kobi |

E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност