
Топла крушка E27, 4 W Standard - Fischer & Honsel
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Можете да закупите дистанционно управление, с което да отворите множество функции за управление (EG32732). Без дистанционно управление, крушката просто свети и не може да се дими, да се променя хроматичността или да се сменят интелигентните режими. Не се нуждаете от wi-fi или адаптер. Безплатно приложение за Android и iOS.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Функция | Управление чрез телефон/LED технолигия/Димируем |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Форма | Глобус |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | VINTAGE BULBS, VINTAGE BULB Eglo |
| Производител | Eglo |

E27
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED, капка
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, глобус и деко тръба
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка