
Димируема индустриална крушка GU10/18W/230V 3000K CRI 100 - Brilagi
GU10, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушка за индустриална употреба, неподходяща за домашна употреба.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Функция | Димируем |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 28 W |
| Температура на светлината | 2800 K |
| Общ светлинен поток | 204 lm |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | HALOGEN MR16 |
| Производител | NBB |

GU10, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, свещ

LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност