





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна лампа с топъл светодиод E27, 1,5 W Dew Drop - Star Trading
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Ретро |
| Ecologic | Да |
| Брой цикли на превключване | 12500 |
| Материал | Стъкло/метал |
| Светлинен поток | 45 lm |
| Цветова температура на крушката (k) | 2900 K |
| Мощност | 1.5 W |
| Експлоатационен живот на крушката | 15000 час |
| Тип | LED/декоративна |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят | Безцветен |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Star Trading |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност


25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност