
Ledvance - LED външен прожектор със сензор FLOODLIGHT LED/200W/230V IP44
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларна улична лампа с датчик за движение. Осветителят се включва при засичане на движение и след това веднага изгасва. Лесен монтаж. Ъгъл на засичане: 120°. Обхват на сензора: 3 м. Живот на батерията: до 8 часа. Време на светене след засичане: 15 с. През деня се зарежда чрез слънчева енергия. Вградена литиево-йонна батерия с капацитет 1800 mAh. Осветителят свети с приглушена светлина след залез слънце. При засичане на движение светлината се усилва, след което отново намалява до приглушено ниво и се изключва при изгрев.
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Стил | Други |
| Тип | Улично осветление/Соларна лампа |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,3 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Напрежение | 5,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,3 W |
| Series | STREET LIGHT Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка


Дърво
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Със сензор за движение, 230V
В наличност


Пластмаса
В наличност

Дърво
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност