
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличностСоларна улична лампа с LED технология. Подходяща за места без достъп до електричество. Идеална за осветление на градини, гаражни входове, беседки, улици и пътеки. През деня батерията се зарежда от слънчевата светлина чрез соларен панел. Лесно управление с дистанционно управление (включено в комплекта). Лампата се включва автоматично при здрач и засичане на движение. Осветителното тяло предлага възможност за регулиране на яркостта, включване/изключване, таймер и 2 режима на осветление. Обхват на дистанционното управление: 8 - 10 м. Работна температура: от -20 до +60 °C. Презареждаща се батерия: LiFePO4 5000 mAh 3.2V (включена в комплекта). Живот на батерията: 12 - 15 ч. Време за зареждане на пряка слънчева светлина: 4 - 6 ч. Включен е вграден енергоефективен LED източник.
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm |
| Тип | Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик, Улично осветление/Соларен аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh, 5000 mAh |
| Жавот на батерията | 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h, 15 h |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac, STREETLIGHT V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност


Малък
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност